Maltepe / İstanbul 0 216 371 75 95 vira@virapet.net

VİRA PETROKİMYA
ENERJİ TAŞIMACILIK GIDA SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

Ağustos 2010 yılında kurulmuş olup, faaliyet alanları otomotiv ve enerji sektörüdür. Otomotiv ve enerji sektöründeki distribütörlüklerimiz birbirini tamamlayan bir yelpaze içinde olup, kendi alanlarında lider firmalardır.

Vizyonumuz çerçevesinde hizmet ettiğimiz sektörlerde güvenilir olmak ve sürekliliği sağlamak en önde gelen misyonumuzdur. Türkiye bayi ağımızın desteği ile her gün yaklaşık 120 kişilik Satış Kadrosu ile sektöre hizmet vermekteyiz.

Amaçlarımızdan biri de, daha çok insanımızı bünyemize katmak ve onları toplum değerlerine paralel bir şekilde yetiştirmektir. Başlangıç noktamız ise, bir şirketin toplam değerinin, kendisi adına çalışan personel değerine eşit olduğu ilkesidir.

Şirketimiz, kendi öz sermayesi ile çalışan, müşterileri ile paylaşımı en üst düzeye çıkartmak için çaba gösteren bir şirket olup, yine aynı vizyon çerçevesinde Türkiye genelinde 28 adet bayi ile dağıtım alanını güçlendirmiş olup, 200’e yakın yetkili servis ürünlerimizle çalışmaktadır. Bayilik sisteminde pazarlama ve eğitim planlaması ana merkezin sorumluluğunda yapılanmıştır.

Grup Şirketlerimiz

Vice Araç Koruma
Sektörün tecrübesine sahip yöneticiler tarafından 2017’de kurulmuş olan Vice’ın amacı, hizmet alan son tüketicilerin yüksek teknoloji ile üretilmekte olan Mafra ve Labocosmetica ürünleri kullanarak, mutlak müşteri memnuniyeti ile beraber en üst düzeyde hizmet almalarını sağlamaktır. Araçlara doğru ürünle, doğru uygulama yapılması çok önemlidir. Bu faktörler aracın boyasının uzun seneler korunmasını ve değer kaybetmemesini direkt olarak etkiler. Türkiye’de bu konuda ürün garantisi verebilen tek firmadır.
Vigo Dış Ticaret
Özellikle otomotiv sektöründe, mekanik tamir ve bakım işlemleri sırasında ihtiyaç duyulan,  “Teknik Aerosol Ürünleri ve Yıkama Kimyasalları”nda, kendi markamız olan “VTECH”in, üretim, pazarlama ve satış faaliyetleri yürüten şirketimizdir. Ayrıca Oto Boya Bakım konusunda almış olduğu distribütörlüklerle araç boya koruma alanında, Seramik Kaplama ve Pasta-Cila gruplarında ürünleri bulunmaktadır.
Sihirlisepetim
Vigo Dış Ticaret Ltd.Şti.’nin e-ticaret markasıdır. Tüm grup şirketlerinin ürünlerini kapsayan, direkt tüketicilere ulaşmak için kurulmuştur. Pazarın ihtiyaçları doğrultusunda ürün çeşidi farklı sektörlere de genişleyebilecektir.
Vigem
Ege, Akdeniz ve kısmen İç Anadolu Bölgesinde, araç boya koruma hizmetini profesyonel olarak sunmak için kurulmuş bir yapıdır.
Image

Menü

Adres

Altayçeşme Mah. Sarıgül Sok. Umutkent Sitesi
No:9 C Blok D:25 Kat:7 34843 Maltepe / İstanbul

İletişim

0 216 371 75 95

vira@virapet.net