Maltepe / İstanbul 0 216 371 75 95 vira@virapet.net

Distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz MA*FRA ve LABOCOSMETICA markaları, yarım asrı geçmiş  (Kuruluş 1965) tecrübesi ile otomotiv, endüstriyel, üretim tesisleri, deniz ve hava taşıtları sektörlerinde, uluslararası bayii ağı ile geniş bir yelpazeye sahip, spesifik, konsantre ve kaliteli ürünleri ile sektörde yer almaktadır.

Ma*Fra şirket yönetim merkezi, laboratuvarları ve üretim tesisleri, Bollate -Milano'da bulunmaktadır. Ma*Fra satış ağı, İtalya içinde 150'den fazla firma ile Avrupa ve Avrupa dışı 70'i aşkın ülkeden oluşmaktadır. MAFRA S.p.A., ISO 9001 - ISO 14001 - ISO 18001 - ISO 45001 kalite ve çevre sertifikaları ile BOEING D6 onayı sahibi, H.A.C.C.P. standartlarına sıkı sıkıya bağlı, sürekli gelişim ve evrim ile özdeşleşmiş bir kuruluştur. Ağırlıkla otomotiv sektörü olmak kaydı ile 11 sektöre ürün hizmeti veren Ma*Fra’nın 750 çeşit ürünü bulunmaktadır. 

Avrupa da birçok petrol şirketinin ana ikmalcisi konumunda olan Ma*Fra, Lotus, Ferrari, Massarati ve Kawassaki'nin resmi sponsoru olup, Avrupa’da bir çok yarışa da ev sahipliği yapmaktadır. 2012 Eylül ayında Frankfurt otomobil fuar organizasyonunda en çevreci otomotiv bakım ürünü üreticisi ödülüne layık görüldü.

Image

MAFRA

Trendleri ve yönergeleri öngörerek orijinal fikir ve çözümlerle pazarın öncülerinden, yaygınlığı ile bir dünya markası olan Ma*Fra, pazara sunduğu yeni ürünlerle sürekli bir büyüme göstermektedir. Tüm bunlar sayesinde bugün müşterilerine yüksek teknolojili ürünler ve mükemmel hizmetler sunmaktadır.
Image

LABOCOSMETICA

Araçlarının bakımı ve korunması için maksimum düzeyi talep edenler için, teknoloji, yenilik ve uygulama teknikleri bileşkesi olan bir ürün grubudur. Profesyonellerin kullanımı için hazırlanmış, özel ürünlerden oluşan çok yüksek kaliteli, araçları eski haline getirebilen yenilikçi ürün setini içerir.
Image

MANIAC LINE

Araç bakım tutkunlarına, detaylandırmaya herkesin ulaşabileceği, eğitim veya deneyim için konfor alanını piyasadaki ürünlerde bulamayanlar için kullanım teklifini ve deneyimini genişletmek amacıyla doğdu. Piyasada kolayca bulunabilen ürünlerle ve geleneksel ürünlerle karşılaştırılabilir bir kullanım şekliyle, son derece basit bir detaylandırma, komplikasyonsuz, işin layıkıyla yapılmasını destekleyen, korkmadan ve işlem gören tüm malzemelerde mükemmel ve güvenli bir sonuç almanın keyfi ile, tutkularıyla taviz vermeden ilgilenmeyi sevenler için tasarlanmış özel seridir.
Image

VTECH

Otomotiv sektörünün hızlı tüketim üretimlerinden olan teknik sprey ürünlerinin Avrupa Standartlarında üretilmesi ile araç boya bakım ve koruma ürünlerinde pazara alternatif ürünlerin ithal edilmesi ve pazarlanması amacıyla geliştirilmiş, kendi markamızdır.
Image

VTECH FILM GUARDS

Kendi markamız olan VTECH, gelişen teknolojileri takip ederek, otomotiv sektörünün ihtiyaçları için ürünler ithal etmektedir. TPH ve TPU içerikleri ile tüketicilerin beklentilerini karşılayan, Folyo Kaplama ürünlerini içermektedir.
Image

SİHİRLİSEPETİM.COM

Vigo Dış Ticaret Ltd.Şti.’nin e-ticaret markasıdır. Tüm grup şirketlerinin ürünlerini kapsayan, direkt tüketicilere ulaşmak için kurulmuştur. Pazarın ihtiyaçları doğrultusunda ürün çeşidi farklı sektörlere de genişleyebilecektir.
Image

Menü

Adres

Altayçeşme Mah. Sarıgül Sok. Umutkent Sitesi
No:9 C Blok D:25 Kat:7 34843 Maltepe / İstanbul

İletişim

0 216 371 75 95

vira@virapet.net